Prawnik Trójmiasto

Kontakt

tel.: 600 365 228

ul. Długi Targ
80-831 Gdańsk
e-mail: klimkowski@onet.pl

 

Szukają Państwo kogoś, kto pomoże Wam przejść przez cały, jakże trudny proces rozwodu? Zależy Państwu na adwokacie, który będzie w stanie uporać się z niewypłacalnym kontrahentem? A może Państwa głównym problemem jest kwestia alimentów na dzieci? W każdym przypadku nasza kancelaria służy radą, pomocą, wsparciem, jak również i reprezentowaniem Państwa na drodze postępowania sądowego.

Zakres usług naszej kancelarii - adwokaci Trójmiasto

Każdy adwokat Trójmiasto, który zatrudniony jest w szeregach naszej kancelarii, specjalizuje się w określonych dziedzinach prawa. To sprawia, że Państwa wybór nie jest kwestią przypadku, ale każda sprawa ma odpowiednią do tego osobę. Oferujemy między innymi pomoc w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, które stanowi większą część prowadzonych przez nas spraw. Nie obce jest nam jednak i prawo handlowe, budowlane, upadłościowe czy imigracyjne. Zajmujemy się postępowaniami egzekucyjnymi i działaniami w sprawie nieletnich. Bez względu więc na zakres problemu, nasi prawnicy Trójmiasto służą Państwu radą, pomocą i wsparciem. Wierzymy, iż razem uda nam się doprowadzić każdą z Państwa spraw do szczęśliwego finału. Na tym nam zależy i do tego staramy się dążyć. Wiemy o tym, że Państwa zadowolenie, to nasz sukces, a więc to stanowi dla nas priorytet.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię? Prawnicy Trójmiasto.

Wybór naszej kancelarii powinien być dla Państwa sprawą oczywistą. Każdy nasz prawnik Trójmiasto to osoba, która  wykona swoją pracę najlepiej, jak tylko to możliwe. Państwo zgłaszacie się z odpowiednim problemem, a my przydzielamy Wam odpowiednią do danej sprawy osobę. Ta przeprowadza wywiad, zbiera potrzebną do przygotowania się dokumentację, a następnie po wstępnym zapoznaniu się z nią, proponuje konkretne rozwiązanie. Jeśli klient się zgodzi, rozpoczyna się działanie. Każdy radca prawny Trójmiasto i każdy nasz adwokat zawsze dążą do jednego - do zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Obopólna korzyść, to nasz główny cel. Przykładamy się do każdej sprawy pierwszorzędnie i każdy klient, bez względu na to, czy jest winny czy niewinny, jest dla nas priorytetem. 

Jesteśmy przekonani o tym, że wszyscy nasi adwokaci Trójmiasto, będą w stanie dołożyć wszelkich starań, aby móc sprostać Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. Dla nas każda sprawa jest istotna, do każdej podchodzimy z należytym przygotowaniem i w każdej zawsze dajemy z siebie 100%. To stanowi dla nas nasz klucz do osiągnięcia sukcesu i do budowy marki, na jaką cały czas pracujemy.

 

 

 

Klimowski Kancelaria Prawna

Łódź

Adwokat Łódź
Al. T. Kościuszki 40 lok. 10
90-427 Łódź
tel.: (42)208 88 42/(42) 208 88 43
tel.: 600 365 228
e-mail: klimkowski@onet.pl
Santander Bank Polska S.A.
90 1090 1304 0000 0001 4312 3524

Gdańsk

Adwokat Gdańsk
ul. Długi Targ
80-831 Gdańsk
tel.: 600 365 228
e-mail: klimkowski@onet.pl
Santander Bank Polska S.A.
90 1090 1304 0000 0001 4312 3524

 

Mapa dol-mapPolski

Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju

Facebook link Twitter link